اخبار و اطلاعیه ها, خدمات اپساز, سایر

روبیک مارکتینگ​

روبیک، ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ

تجارت ما رشد و پیشرفت شماست

روبیک مارکتینگ ارائه دهنده چرخه کامل دیجیتال مارکتینگ است. تیم خلاق و حرفه ای روبیک در زمینه  های مشاوره و تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی اپلیکیش های موبایل (ASO، اپ مارکتینگ و…)، بازاریابی وب سایت ( خدمات سئو و…)، بازاریابی شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و آنالیز و تحلیل کمپین های تبلیغاتی فعالیت دارد.

روبیک مارکتینگ چه کمکی به شما می کند؟

ارائه راه حل های خلاقانه برای رونق کسب و کار

سالها تجربه در ساخت و طراحی انواع وب سایت و اپلیکیشن های موبایل و همراهی آنها از ایده تا تجاری سازی باعث شده شناخت  و تجربه کافی از بازار آنلاین ایران داشته باشیم ما  با تحلیل بازار ، شناسایی رقبا و ارزیابی کسب و کار شما  استراتژی بازاریابی ویژه  شما رو تدوین میکنیم و متمایز ترین و نوین ترین راهکار ها را برای افزایش درآمد شما پیشنهاد می دهیم و با ارائه و اجرای تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز ، ایران و سراسر کشور، یکپارچگی و موفقیت برنامه بازاریابی شما رو تضمین میکنیم.

چرا روبیک مارکتینگ؟

نسل جدیدی از بازاریابی آنلاین

عوامل بسیار زیادی  مانند  هدفمند بودن ،آگاهی از رفتار مشتری ، انتخاب رسانه مناسب و … در اثر بخشی بازاریابی دیجیتال اثر گذار است. تیم دیجیتال مارکتینگ روبیک با  تحلیل بازار  و با توجه به نقاط قوت و ضعف شما ،استراتژی بازاریابی دیجیتال را برای کسب و کار شما را تدوین  و شما را در رسیدن به اهداف دیجیتال مارکتینگ که شامل ایجاد ارتباط موثر و بیشتر با مشتریان ، جذب مخاطبان جدید، و افزایش فروش و نفوذ در  بازار آنلاین و برندسازی است یاری می نماید.

 انجام کلیه خدمات از صفر تا صد
 ارایه راهکارهای علمی و هوشمند
 بی رقیب و متمایز در سبک
 پیشرو در روش های نوین و اصولی
 تیم متخصص و خلاق
 سرعت و دقت عمل

دیدگاهتان را بنویسید